Temat: Witam
View Single Post
  #12 (permalink)  
stare 09-06-2012, 11:39
krecik krecik jest nieaktywny
A girl is happy.

Reputacja: 4770
krecik has a reputation beyond reputekrecik has a reputation beyond reputekrecik has a reputation beyond reputekrecik has a reputation beyond reputekrecik has a reputation beyond reputekrecik has a reputation beyond reputekrecik has a reputation beyond reputekrecik has a reputation beyond reputekrecik has a reputation beyond reputekrecik has a reputation beyond reputekrecik has a reputation beyond repute
krecik has a reputation beyond reputekrecik has a reputation beyond reputekrecik has a reputation beyond reputekrecik has a reputation beyond reputekrecik has a reputation beyond reputekrecik has a reputation beyond reputekrecik has a reputation beyond reputekrecik has a reputation beyond reputekrecik has a reputation beyond reputekrecik has a reputation beyond reputekrecik has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
Napisał bodek1973 Zobacz post
Witka kolejny Ziomek z mego miasta Pozdro lepiej nie mogles trafic tutaj jest najlepsza elita z Polszy Ludzie na poziomie same konkrety i jedyni w swym typie nie spotykani

Racja! Lepszych nie znajdziesz!

Jak ja się tu pojawiłam poznawałam forum działami, przejrzałam każdy interesujący dział wątek po wątku Potem długo mnie nie było i po powrocie zrobiłam to samo żeby nadrobić zaległości
Ahhh aż Ci zazdroszczę że jeszcze tyle do odkrycia przed Tobą
Odpowiedź z Cytatem

Bestiarium