View Single Post
  #3 (permalink)  
stare 31-08-2012, 13:21
atena52 atena52 jest nieaktywny
Stały Czytelnik

Reputacja: 1824
atena52 has a brilliant futureatena52 has a brilliant futureatena52 has a brilliant futureatena52 has a brilliant futureatena52 has a brilliant futureatena52 has a brilliant futureatena52 has a brilliant futureatena52 has a brilliant futureatena52 has a brilliant futureatena52 has a brilliant futureatena52 has a brilliant future
atena52 has a brilliant futureatena52 has a brilliant futureatena52 has a brilliant futureatena52 has a brilliant futureatena52 has a brilliant futureatena52 has a brilliant futureatena52 has a brilliant futureatena52 has a brilliant futureatena52 has a brilliant futureatena52 has a brilliant futureatena52 has a brilliant future
Domyślnie

Najpierw czyta się opis następnie ogląda filmik. W trakcie kiedy już wszystko wiem oglądam krótki przekaz i dokładnie śledzę spokojną scenę z życia innych ludzi. Wiem że ktoś zginie i myślę czy to ta osoba czy może ta. Dziwne uczucie kiedy przyglądasz się nagraniu i wiesz co za chwilę nastąpi. Na tym polega cała magia HCfor

Bestiarium