View Single Post
  #4 (permalink)  
stare 02-01-2013, 19:25
asatok asatok jest nieaktywny
Podglądacz

Reputacja: 533
asatok is a glorious beacon of lightasatok is a glorious beacon of lightasatok is a glorious beacon of lightasatok is a glorious beacon of lightasatok is a glorious beacon of lightasatok is a glorious beacon of light
asatok is a glorious beacon of lightasatok is a glorious beacon of lightasatok is a glorious beacon of lightasatok is a glorious beacon of lightasatok is a glorious beacon of lightasatok is a glorious beacon of light
Domyślnie

Zdaję dyżur i dostaję ocenę. Już wiem na pewno premia kwartalna zero. Pytam dlaczego? Dostaję odpowiedź. Bo jak ma dyżur pan "X" to tymi samymi środkami robi więcej trasy, wiem na pewno, że doleci. Pytam kumpla jak ty to robisz? Dostaję odpowiedź. Jak mam meldunek z POPIS Rzepin, a pracuję stacją Rzepin wprowadzam go 25 km. Wiem wcześniej, że doleci. Dalszego "drukowania" trasy nie będę opisywał. Co miałem robić? Ja oficer bezpartyjny... Przecież by mnie zgnoili. Zacząłem również "drukować".
Tekst niezrozumiały powinno być.

Zdaję dyżur,dostaję ocenę i już wiem na pewno premia kwartalna zero.pytam dlaczego? dostaję odpowiedź.Bo jak ma dyżur pan''X'' to takimi samymi środkami zabezpiecza więcej trasy.Pytam
kumpla jak to robisz? Dostaję odpowiedź-jak mam meldunek z POPIS Rzepin pracuję Rzepinem wprowadzam go (śmigłowca MI-8) i wiem,że do Rzepina doleci.( dalej dobrze)

POPIS (posterunek obserwacji i skażeń) w każdej krt, plm ,dr w całej Polsce.
powinno być
POPIS( posterunek obserwacji powietrznej i skażeń.( nie ma słowa powietrznej) za moich czasów ,kompanię r/tech.,pułk lotnictwa myśliwskiego i dywizjon rakietowy w skrótach małe litery.

'DKL w kurniku zwanym wierzą kontroli lotów'' proszę o wieżę.

W latach 80-tych o których mowa częściej naruszał przestrzeń powietrzną nad wodami Bałtyku Atlantic dlatego wymieniłem dwa samoloty.proszę o poprawki zwłaszcza w wątku ''MI-8 Kluczewo -Legnica '' Po korektach proszę również wykasować te wpisy na forum dyskusyjnym, gdyż będą nieaktualne.
Janusz
Odpowiedź z Cytatem

Bestiarium