View Single Post
  #7 (permalink)  
stare 06-01-2009, 16:21
Conpillare Conpillare jest nieaktywny
Senior Member

Reputacja: 1945
Conpillare has a brilliant futureConpillare has a brilliant futureConpillare has a brilliant futureConpillare has a brilliant futureConpillare has a brilliant futureConpillare has a brilliant futureConpillare has a brilliant futureConpillare has a brilliant futureConpillare has a brilliant futureConpillare has a brilliant futureConpillare has a brilliant future
Conpillare has a brilliant futureConpillare has a brilliant futureConpillare has a brilliant futureConpillare has a brilliant futureConpillare has a brilliant futureConpillare has a brilliant futureConpillare has a brilliant futureConpillare has a brilliant futureConpillare has a brilliant futureConpillare has a brilliant futureConpillare has a brilliant future
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja
Ja pierdzielę , ale ten film jest okrutny i wszyscy patrzą na to , nawet dzieci i się cieszą .
Nie wiem za co go to spotkało ,ale nawet jak za najgorsze zbrodnie , to nie chciałabym tego oglądać na żywo , a już na bank nie bawiłoby mnie to .
Przypominasz sobie wiadomości o średniowieczu, jak to skandujące w ekstazie tłumy, których apogeum podniecenia szło w parze z momentem śmierci skazanego, wieszanego na przykład na środku rynku?

Cytat:
Napisał KAcpeross
Ja nie sądzę, by to było prawdziwe, może to część jakiegoś filmu fabularnego, albo coś. Dziwnie się również zmieniają ujęcia kamery, nie tak jak by ktoś tam wszedł z kamerą i filmował.
Możliwe też, że kilka kamer uczestniczyło w tej egzekucji, nikt nie zakłada z góry komórkowego filmiku. Ale, może być to oszustwo.
Odpowiedź z Cytatem

Bestiarium