View Single Post
stare 02-06-2013, 20:52
thorgal7730 thorgal7730 jest nieaktywny
Senior Member

Reputacja: 3312
thorgal7730 has a reputation beyond reputethorgal7730 has a reputation beyond reputethorgal7730 has a reputation beyond reputethorgal7730 has a reputation beyond reputethorgal7730 has a reputation beyond reputethorgal7730 has a reputation beyond reputethorgal7730 has a reputation beyond reputethorgal7730 has a reputation beyond reputethorgal7730 has a reputation beyond reputethorgal7730 has a reputation beyond reputethorgal7730 has a reputation beyond repute
thorgal7730 has a reputation beyond reputethorgal7730 has a reputation beyond reputethorgal7730 has a reputation beyond reputethorgal7730 has a reputation beyond reputethorgal7730 has a reputation beyond reputethorgal7730 has a reputation beyond reputethorgal7730 has a reputation beyond reputethorgal7730 has a reputation beyond reputethorgal7730 has a reputation beyond reputethorgal7730 has a reputation beyond reputethorgal7730 has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
Napisał eeetam Zobacz post
@synteresy, @czarna ksiezniczka

No z jednej strony macie rację, ale z drugiej, nie wiem może jestem zbyt optymistyczny, ale nie jestem przekonany, czy dobrym rozwiązaniem byłoby stosowanie ich działań przeciwko nim, bo może być jeszcze goręcej.
Swoją drogą, patrząc na ostatnie wydarzenia, zaczynają się wkradać do głowy myśli, kiedy zrobi się jakiś spory konflikt, bo zapewne to kwestia czasu.

No i ciekawe, co zostało z Polski jako przedmurza chrześcijaństwa.
według mnie należy zacząć stosować takie same metody jak oni..oni się kierują zasadą oko za oko, ząb za ząb i rozumieją tylko siłę, moc...negocjacjami nic nie zdziałasz. Oni tak funkcjonują, w grupie islamistów nie przewodzi najmądrzejszy, inteligentny ale najsilniejszy, najbardziej radykalny, najbardziej ostry i brutalny..