View Single Post
  #8 (permalink)  
stare 12-11-2013, 01:45
mg schutze mg schutze jest nieaktywny
Senior Member

Reputacja: 17183
mg schutze has a reputation beyond reputemg schutze has a reputation beyond reputemg schutze has a reputation beyond reputemg schutze has a reputation beyond reputemg schutze has a reputation beyond reputemg schutze has a reputation beyond reputemg schutze has a reputation beyond reputemg schutze has a reputation beyond reputemg schutze has a reputation beyond reputemg schutze has a reputation beyond reputemg schutze has a reputation beyond repute
mg schutze has a reputation beyond reputemg schutze has a reputation beyond reputemg schutze has a reputation beyond reputemg schutze has a reputation beyond reputemg schutze has a reputation beyond reputemg schutze has a reputation beyond reputemg schutze has a reputation beyond reputemg schutze has a reputation beyond reputemg schutze has a reputation beyond reputemg schutze has a reputation beyond reputemg schutze has a reputation beyond repute
Domyślnie

Wróć do szkoły i naucz się pisać, tak żeby każdy mógł zrozumieć. Skakałaś ... chyba z krawężnika na asfalt...
Skakałem i przy okazji jeżdżę na 2oo i wiem, i mam tyle świadomości z podstawowych praw fizyki, że przy takich prędkościach gościa by starło na asfalcie, więc skończ klepać kocopoły, bo się tylko ośmieszasz. Zobacz sobie jakie są prędkości podejścia Lockheed'a C-130 Hercules lub Aeritalia G.222 bardziej obstawiam to drugie, a potem poszukaj sobie filmiku jak koleś zeskakuje z motocykla przy ~300 km/h i jego skórzany kombinezon zaczyna dymić ... te ichnie szmaty, choćby niepalne poszłyby w pizdiet. Przy 50km/h można się nabawić konkretnej "alergii na asfalt", a ty tu piszesz o kilkuset... get some life....

Daruj, ale czy mógłbyś stąd wyjść, bo to jest biznesklasa? Naprawdę, to nic osobistego, po prostu jesteśmy od ciebie lepsi.

Odpowiedź z Cytatem

Bestiarium