Temat: ktoś inny
View Single Post
  #3 (permalink)  
stare 20-03-2014, 23:57
Flew Flew jest nieaktywny
Czytelnik powracający

Reputacja: 2228
Flew has a reputation beyond reputeFlew has a reputation beyond reputeFlew has a reputation beyond reputeFlew has a reputation beyond reputeFlew has a reputation beyond reputeFlew has a reputation beyond reputeFlew has a reputation beyond reputeFlew has a reputation beyond reputeFlew has a reputation beyond reputeFlew has a reputation beyond reputeFlew has a reputation beyond repute
Flew has a reputation beyond reputeFlew has a reputation beyond reputeFlew has a reputation beyond reputeFlew has a reputation beyond reputeFlew has a reputation beyond reputeFlew has a reputation beyond reputeFlew has a reputation beyond reputeFlew has a reputation beyond reputeFlew has a reputation beyond reputeFlew has a reputation beyond reputeFlew has a reputation beyond repute
Domyślnie

Witaj!
Szczerze napiszę, że kogoś takiego jak Ty, to ja się tutaj nie spodziewałem. Oczywiście w pozytywnym sensie! Nie przez to, że jestem wierzący (bo nie jestem), a jedynie jestem ogromnie zaintrygowany obecnością na tak specyficznym forum osoby, która obrała taką drogę życia. Za Kościołem nie przepadam, niemniej jednak z chęcią zapoznałbym się z Twoim poglądem na materiały na forum, także namawiam Cię do udzielania się w dyskusjach, jestem niezmiernie ciekaw, co z tego wyniknie.

Bestiarium