Temat: ktoś inny
View Single Post
  #10 (permalink)  
stare 21-03-2014, 17:19
Penelopa Penelopa jest nieaktywny
Senior Member

Reputacja: 924
Penelopa is a splendid one to beholdPenelopa is a splendid one to beholdPenelopa is a splendid one to beholdPenelopa is a splendid one to beholdPenelopa is a splendid one to beholdPenelopa is a splendid one to beholdPenelopa is a splendid one to beholdPenelopa is a splendid one to behold
Penelopa is a splendid one to beholdPenelopa is a splendid one to beholdPenelopa is a splendid one to beholdPenelopa is a splendid one to beholdPenelopa is a splendid one to beholdPenelopa is a splendid one to beholdPenelopa is a splendid one to beholdPenelopa is a splendid one to behold
Domyślnie

No nie wiem ja tam w Biblii czytam że wiarę przejawiał każdy człowiek i niczym się nie wyróżniał prawdziwy chrześcijanin od człowieka który np. w Boga nie wierzył.
Także pracowali ,mieli zony i dzieci,nie prowadzili ascetycznego życia a jedynie co ich odróżniało to podejście do życia ,owoce ducha i styl życia z dala od mieszania się w sprawy tego świata(polityka,wojsko itp.).
Czyli wiarę mógł okazać każdy poprzez swoje postępowanie oraz stosowanie sie do zasad Bożych.
To faryzeusze dzielili ludzi i odróżniali się strojem itp. lecz o prawdziwych naśladowcach Jezusa nie wyczytałam w Biblii by coś ich szczególnego wyróżniało. No może to że głosili od domu do domu.

Ogólnie na tym seminarium kładzie się nacisk szczególnie na Biblię czy filozofie i katechizm?

PRZEPRASZAM cię zapomniałam cię w poprzednim poście przywitać.
Więc WITAJ.

Ostatnio edytowane przez Penelopa : 21-03-2014 - 17:21 Powód: aaaa
Odpowiedź z Cytatem

Bestiarium