View Single Post
  #10 (permalink)  
stare 13-07-2015, 17:27
KubaRozpruwacz KubaRozpruwacz jest nieaktywny
Senior Member

Reputacja: 2132
KubaRozpruwacz has a reputation beyond reputeKubaRozpruwacz has a reputation beyond reputeKubaRozpruwacz has a reputation beyond reputeKubaRozpruwacz has a reputation beyond reputeKubaRozpruwacz has a reputation beyond reputeKubaRozpruwacz has a reputation beyond reputeKubaRozpruwacz has a reputation beyond reputeKubaRozpruwacz has a reputation beyond reputeKubaRozpruwacz has a reputation beyond reputeKubaRozpruwacz has a reputation beyond reputeKubaRozpruwacz has a reputation beyond repute
KubaRozpruwacz has a reputation beyond reputeKubaRozpruwacz has a reputation beyond reputeKubaRozpruwacz has a reputation beyond reputeKubaRozpruwacz has a reputation beyond reputeKubaRozpruwacz has a reputation beyond reputeKubaRozpruwacz has a reputation beyond reputeKubaRozpruwacz has a reputation beyond reputeKubaRozpruwacz has a reputation beyond reputeKubaRozpruwacz has a reputation beyond reputeKubaRozpruwacz has a reputation beyond reputeKubaRozpruwacz has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ush Zobacz post
Bynajmniej. Jestem całym sercem po stronie prawicy, poza tym że nie zgadzam się na nienawiść bez powodu.
To nie jest nienawiść. To jest chęć życia w świecie, gdzie nie musisz pracować na zasiłek dla piętnastoosobowej murzyńskiej rodziny, która z miejsca dostanie mieszkanie w centrum miasta i darmową opiekę medyczną na najwyższym poziomie bo UE tak każe. A Ty Polaku najlepiej zostań bezdomnym. Oni bardziej potrzebują twojego mieszkania. Tylko pracuj. W końcu ktoś musi dawać pieniądze na "uchodźców". Im się to należy. Według mnie działania mające na celu zmniejszenie liczby imigrantów są uzasadnione między innymi tym, co właśnie napisałem. Co więcej, nie chcę żeby nasza, europejska kultura mieszała się z tak agresywną i nie wnoszącą nic dobrego "kulturą", jaką przywożą ze sobą ci wszyscy nielegalni.
Odpowiedź z Cytatem

Bestiarium