View Single Post
  #16 (permalink)  
stare 04-03-2017, 18:23
Lou Lou jest nieaktywny
Stały Czytelnik

Reputacja: 1669
Lou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant future
Lou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant future
Domyślnie

@jaxon
Ktoś kiedyś rzucił takie dziwne hasło "propagowanie homoseksualizmu"...
To nie jest towar w promocji. Dziecko wychowane w otoczeniu, w którym homoseksualizm uznawany jest za normalny tak samo go będzie traktowało, ale to nie znaczy, że od razu będzie homoseksualistą. To nie kwestia wychowania, nauki. To kwestia natury. Tej samej, przeciw której homoseksualiści występują
Ale rozumiem Twoją niechęć. Ja byłbym na przykład niezmiernie rad, gdyby zdelegalizowali disco polo. Z nieznanych mi przyczyn strasznie podnosi mi ciśnienie, choć też mi krzywdy nie robi.
A tak swoją drogą zgodnie z naturą powinniśmy biegać na golasa i żreć króliki na surowo. Gdyby natura chciała,żebyśmy odziani byli, to byśmy jak małpy wyglądali.
Wbrew naturze jest jazda samochodem - dymi, szkodzi i w ogóle...
Wbrew naturze jest używanie telefonu - promieniowanie, zachowanie aspołeczne...
Wbrew naturze jest korzystanie z internetu - produkcja komputerów z pewnością zanieczyszcza środowisko...
I tak dalej....
Przeciw naturze jest nawet sama dominacja homo sapiens - natura zawsze reguluje populację drapieżników w ekosystemie. Człowiek nawet tu sprzeciwia się naturze.

Ostatnio edytowane przez Lou : 04-03-2017 - 18:27
Odpowiedź z Cytatem

Bestiarium