View Single Post
  #17 (permalink)  
stare 04-03-2017, 19:18
jaxon jaxon jest nieaktywny
Stały Czytelnik

Reputacja: 1282
jaxon has much to be proud ofjaxon has much to be proud ofjaxon has much to be proud ofjaxon has much to be proud ofjaxon has much to be proud ofjaxon has much to be proud ofjaxon has much to be proud ofjaxon has much to be proud ofjaxon has much to be proud of
jaxon has much to be proud ofjaxon has much to be proud ofjaxon has much to be proud ofjaxon has much to be proud ofjaxon has much to be proud ofjaxon has much to be proud ofjaxon has much to be proud ofjaxon has much to be proud ofjaxon has much to be proud of
Domyślnie

@Lou.

Szczerze mówiąc... zaskoczony jestem troszkę Twoim tokiem myślenia.
Zauważyłem, że nawet jeśli masz jakiś rozsądny argument w obronie swojej tezy - zaraz też zaczynasz dodawać następne, które to wszystko zaczynają gmatwać i są skrajnie odbiegające od konkretnego tematu.

Co ma tzw. "piernik do wiatraka"?

Przeanalizuj dokładnie moje odpowiedzi, a wcale nie znajdziesz w nich wrogości do samych homoseksualistów, tylko raczej zwrócenie uwagi na to, co jest zagrożeniem społecznym z ich strony, oraz dlaczego uważam, że nie jest to zgodne z naturą i jej prawami. Niech robią co chcą wśród swojego grona i im podobnym, byle przyjęli zasady większości, żyjąc wśród większości.

Z tym disko polo, to spoko. Nie umrzesz na nadciśnienie, bo to już nie czasy, kiedy głośniki wisiały na każdym słupie i jednakowo nadawały.

Na temat pozostałych Twoich przykładów "łamania" praw natury za pomocą samochodu, telefonu i internetu itd. - nie będę się rozwodził, bo nie ma sensu. Coś w tym jest, ale niekoniecznie w stopniu takim, jak w tej kampanii na temat "promowania zdrowia".
Właśnie przez to, że jestem naczelnym i mam tę świadomość - odpuszczę sobie.
Odpowiedź z Cytatem

Bestiarium