View Single Post
  #18 (permalink)  
stare 04-03-2017, 20:32
Lou Lou jest nieaktywny
Stały Czytelnik

Reputacja: 1669
Lou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant future
Lou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant futureLou has a brilliant future
Domyślnie

@jaxon
Ja natomiast nie rozumiem, w czym może komuś przeszkadzać czyjaś orientacja seksualna. Oczywiście pomijam tu parady, bo dla mnie to bzdurna forma walki z systemem, równie dziwna, co procesje katolickie. Przypominają mi one sytuację, gdy po premierze filmu "Bóg urojony" nasza kochana telewizja polska wyemitowała komentarz do niego w formie debaty. Zaproszeni byli przedstawiciele obu frakcji - ksiądz i ateista. Ksiądz, świetnie wykształcony, oczytany człowiek który z kulturą wygłaszał swoje argumenty, oraz ateista, który był chyba z łapanki pod najbliższym monopolowym - człowiek który z trudem składał zdania i w życiu książki nie przeczytał chyba. Oczywiście cel został osiągnięty. To samo tyczy się postaci pojawiających się na paradach. Więc omińmy ich szerokim łukiem w dyskusji, bo to osobny temat.
Moje poprzednie przykłady miały na celu pokazać, że argument o sprzeczności z naturą nie ma racji bytu.
Jeśli komuś nie podobają się kobiety i nie czuje do nich pociągu seksualnego, to żadna edukacja go nie nawróci, taki już jest. Póki nie próbuje na siłę swoich popędów zaspokajać, tylko szuka sobie partnera o takiej samej orientacji, to moim zdaniem znacznie lepiej, niż gdyby na siłę związał się z kobietą. Oboje by byli nieszczęśliwi. Nie da się nauczyć orientacji ani w jedną, ani w drugą stronę.
Uważam, że znacznie więcej szkody dzieciom można wyrządzić wpajając im przekonanie, że homo są złem, niż uczenie ich, że takie rzeczy jak homoseksualizm występuje i należy to uszanować.
Myślę, że mamy wiele poważniejszych problemów w życiu, niż przejmowanie się z kim sypia sąsiad. Takie rzeczy sami rozdmuchujemy do groteskowych rozmiarów, choć w gruncie rzeczy to mało istotne dla nas sprawy. Jeśli to mnie nie dotyczy i nikomu nie szkodzi, to w czym problem?
Odpowiedź z Cytatem

Bestiarium