View Single Post
stare 13-05-2009, 02:20
Perez88 Perez88 jest nieaktywny
Czytelnik

Reputacja: 23
Perez88 is on a distinguished road
Perez88 is on a distinguished road
Domyślnie

No jak juz magister doktor habilitowany nauk wszechobecnych Szczery sie wypowiedzial to i ja musze..
Tutaj nie chodzi o to co robilby lew gdyby dorwal twoj tepy leb szczery tylko o to co my, jako gatunek dominujacy na ziemi, wyewoluowany psychicznie, swiadomy swoich czynow, posiadajacy moralnosc i wszystkie wyzsze uczucia (no jak widac z wyjatkami.. do klatki panowie, do klatki) powinnismyrobic w takich sytuacjach. Wiemy juz ze prawa dominujacego gatunku sa nadmiernie wykorzystywane, bo tw foki gina po to aby powstal z nich piekne europejsie futerka.. Jesli panowie neandertalczycy uczepili sie przykladu lwa i tygrysa to ja zadam wam pytanei z tej samej beczki - czy lew/tygrys zabija was po to zeby potem ubrac sie w wasza skore czy po to zeby przezyc?
Inna kwestia jest sama praca.. Musze przyznac, ze gdyby moja rodzina miala glodowac to tez podjalbym sie takiej pracy i nie widze w tym nic dziwnego, jednak nie wierze, ze tym mysliwym nie mozna zorganizowac rownie dochodowej pracy w innym srodowisku i na innych zasadach.
Odpowiedź z Cytatem