View Single Post
  #3 (permalink)  
stare 21-06-2009, 21:04
zombiak zombiak jest nieaktywny
Obserwator

Reputacja: 11270
zombiak has a reputation beyond reputezombiak has a reputation beyond reputezombiak has a reputation beyond reputezombiak has a reputation beyond reputezombiak has a reputation beyond reputezombiak has a reputation beyond reputezombiak has a reputation beyond reputezombiak has a reputation beyond reputezombiak has a reputation beyond reputezombiak has a reputation beyond reputezombiak has a reputation beyond repute
zombiak has a reputation beyond reputezombiak has a reputation beyond reputezombiak has a reputation beyond reputezombiak has a reputation beyond reputezombiak has a reputation beyond reputezombiak has a reputation beyond reputezombiak has a reputation beyond reputezombiak has a reputation beyond reputezombiak has a reputation beyond reputezombiak has a reputation beyond reputezombiak has a reputation beyond repute
Domyślnie

zisk po raz pierwszy widzę tak wykonywany breakdance. (Chodzi mi o elementy "typowo" akrobatyczne).
Dawno temu próbowałem się nauczyć podstaw, ale brakło mi determinacji.
Taniec ten jest na pewno wielką sztuką.

Może nie tak widowiskowy jak film od ziska lecz myślę, że na swój sposób oryginalny.

Odpowiedź z Cytatem

Bestiarium