View Single Post
  #7 (permalink)  
stare 26-10-2009, 18:34
immortality immortality jest nieaktywny
Senior Member

Reputacja: 1865
immortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant future
immortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant future
Domyślnie

no właśnie w naszej rodzinie juz tego nie stosuje się, sądzę że w pokoleniu moich dzieci nikt nie bedzie wiedział że to się stosowało, wgl nie bedą wiedzieć co to jest. Poza tym pamiętam jeszcze z dzieciństwa że nie mogłem moczyć tych pleców i sie wkurzałem że nie mogę sobie poleżeć w wannie tylko tak sie kąpać uwazajac na plecy, no i wiadomo, mimo ze juz czulem sie zdrowy mialem zakaz wyjscia z domu dopuki nie znikną siniaki, a wiadomo dziecko nie wytrzyma w domu

Bestiarium