View Single Post
  #9 (permalink)  
stare 26-10-2009, 18:49
immortality immortality jest nieaktywny
Senior Member

Reputacja: 1865
immortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant future
immortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant future
Domyślnie

O to Babcia doświadczona w medycynie U mnie pijawek nie było, ale pierzynka oczywiście Lubiałem spać pod pierzyną, tak fajnie, a nie teraz robią kołdry że latem zimno ;P
A co do baniek powinno się je dalej stosować, bo pomagały, właśnie pytałem się babci i mowiła że leczyły wszystko Nawet katar, ale wiadomo jak to babcie wyolbrzymiaja wszystko.

Bestiarium