View Single Post
  #10 (permalink)  
stare 27-10-2009, 18:04
veldrinn veldrinn jest nieaktywny
Senior Member

Reputacja: 3027
veldrinn has a reputation beyond reputeveldrinn has a reputation beyond reputeveldrinn has a reputation beyond reputeveldrinn has a reputation beyond reputeveldrinn has a reputation beyond reputeveldrinn has a reputation beyond reputeveldrinn has a reputation beyond reputeveldrinn has a reputation beyond reputeveldrinn has a reputation beyond reputeveldrinn has a reputation beyond reputeveldrinn has a reputation beyond repute
veldrinn has a reputation beyond reputeveldrinn has a reputation beyond reputeveldrinn has a reputation beyond reputeveldrinn has a reputation beyond reputeveldrinn has a reputation beyond reputeveldrinn has a reputation beyond reputeveldrinn has a reputation beyond reputeveldrinn has a reputation beyond reputeveldrinn has a reputation beyond reputeveldrinn has a reputation beyond reputeveldrinn has a reputation beyond repute
Domyślnie

To chyba są takie bańki Stop'n'Go A ten słoik (bańka XXL) to chyba na ptasią grypę :D
Oj miało się nie raz i nie dwa banieczki stawiane. Niektórzy twierdza ,że to efekt "placebo". ja jestem przeciwny, a to dlatego, że ja zawsze się wkurzałem i twierdziłem, że i tak g**** dadzą, ale jakoś pomagały
Moja mama miała w dzieciństwie "wersję rozszerzoną", a dokładniej w miejscu, gdzie miała być bańka nacinało się skórę.

Bestiarium