Temat: TEXT Luksusy w celach
View Single Post
stare 10-01-2010, 15:01
maja maja jest nieaktywny
Zniewolona...

Reputacja: 37211
maja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond repute
maja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond repute
Domyślnie

papaj88 a te gdybanie ,to skąd? Bo telewizory są na bank, świetlice i siłownie też .Nie wiem jak w Polsce jest z tymi odwiedzinami w celach , ale jeżeli tak piszą ,to też jestem w stanie w to uwierzyć ,dlatego że byłam osobiście na widzeniu w oddzielnej sali z kilkoma boksami ,które miały kotary i nikt tam nie zaglądał .Już o tym pisałam gdzieś na forum,można było się nawet bzykać .Nikogo to nie obchodziło .

A dlaczego ludzie stronią od więzień ?.Myślę że główną przyczyną jest brak wolności ,niemoc, podporządkowanie,rozstanie z bliskimi.Są też recydywiści , którzy trafiają tam ponownie ,powoli przyzwyczajając się do zamknięcia , nie dając sobie rady na wolności .Dla niektórych więzienie jest jak dom .Rzadkie,ale spotykane.
Czego np. ja oprócz utraty wolności bym się bała ?Ludzi osadzonych ,bo różni tam trafiają .Z moim uporem ,nieokiełznaniem ,życiem po swojemu i tak jak ja chcę ,nie wiem czy bym dała radę się dostosować .Jak by mi te moje cechy tam wyszły -na dobre , czy na złe

Rzecz jasna ,to nie hotele pięciogwazdkowe Ale źle nie mają , a nawet jak na mój gust zbyt dobrze .Osadzeni ,wiadomo ,chcieliby przynajmiej te czterogwazdkowe

- Równyś duchowi, coś go pojąć zdolny, nie mnie!
- Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wciąż czyni dobro.

---------------------
Argumentów nie należy liczyć, lecz ważyć.
Zanim zaczniesz pisać ,przeczytaj:
Regulamin
Poradnik,jak dodać zdjęcia/filmy/linki
Kosz-To ,czego widzieć nie chcemy
Ważne!
Ta lektura ,pomoże Tobie uniknąć przykrych niespodzianek-Warto się z nią zapoznać.

Klip reklamowy HCfor.pl
HCfor.pl na Facebook

Ostatnio edytowane przez maja : 10-01-2010 - 15:35
Odpowiedź z Cytatem