View Single Post
  #5 (permalink)  
stare 08-03-2010, 11:46
jaimuzu jaimuzu jest nieaktywny
Senior Member

Reputacja: 14862
jaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond repute
jaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond repute
Domyślnie

Kapsaicyna:
nie opakowanie świadczy o wartości produktu ale każdy wie że opakowanie ma wpływ na postrzeganie produktu, do tatuaży samych w sobie nic nie mam, zresztą sam posiadam takowy, tylko w miejscu dostępnym dla mnie. Jeśli ktoś robi sobie tatuaż na twarzy to albo ze świadomością że ludziom źle sie to kojarzy i godzi sie na to że będą go mieli za idiote albo nie jest świadomy tego co świadczy o tym że rzeczywiście jest idiotą. Jak ostatnio w autobusie usiadł obok mnie koleś na wydziaranym znaczkiem "nike" z boku głowy to aż miałem ochote spytać sie czy jest orginalny i za ile takiego orginalnego niewolnika moge sobie kupić, no ale zrezygnowałem bo chłop nie wyglądał na takiego co by zrozumiał mój żart
Odpowiedź z Cytatem

Bestiarium