View Single Post
  #7 (permalink)  
stare 08-03-2010, 13:57
jaimuzu jaimuzu jest nieaktywny
Senior Member

Reputacja: 14862
jaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond repute
jaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond repute
Domyślnie

kapsaicyna:
może mieć głęboko w poważaniu opinie mało znaczących dla niego wymijających go na ulicy ludzi jednak robi sobie tatuaże żeby w jakiś sposób za symbolizować swój swiatopogląd, więc skoro chce coś pokazać to jednak chce żeby ludzie to widzieli i sobie coś pomyśleli

nie moge określać kogoś po tym że zrobił sobie idiotyczny tatuaż w jeszcze bardziej idiotycznym miejscu?(chociaz nie wiem już co jest w tym wszystkim bardziej idiotycznego). To po czym moge kogoś umieścić w jakiejś kategorii w jakiej będę go postrzegał? Przecież to że zachował sie jakoś tak to może było efektem impulsu i na codzień sie tak nie zachowuje-wic po zachowaniu też nie. Może to że coś tam powiedział głupiego(dla mnie) bo mu sie język poplątał albo bo w tej jednej kwestii ma taki beznadziejny(dla mnie) pogląd.
Określamy ludzi po takich zachowaniach i koniec, pierwsze wrażenie ma duże znaczenie, jak mijam ludzi na ulicach i zwrócą na siebie moją uwage to zazwyczaj ich jakoś klasyfikuje po wyglądzie/zachowaniu/ubiorze, zakładam czy chciałbym z ta osobą nawiązać znajomośc itd. dzieje sie to automatycznie, nie zawsze trafnie oceniam ludzi w pierwszej chwili ale zwykle cos w tym jest, z tym że doświadczenie życiowe uczy(przynajmniej mnie nauczyło) że jeśli musze nawiązać z jakąś osobą znajomość to żebym zachował dystans do tego jakie wywołała pierwsze wrażenie-mimo że jakoś mocno pomyliłem się odnośnie 3-4 osób w zyciu
Odpowiedź z Cytatem

Bestiarium