View Single Post
  #2 (permalink)  
stare 06-08-2010, 12:36
immortality immortality jest nieaktywny
Senior Member

Reputacja: 1865
immortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant future
immortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant futureimmortality has a brilliant future
Domyślnie

Powiem tak, mi przy następnym oddaniu stukną 4 litry i wszystkim co nie oddali nigdy krwi zawsze to polecam niektórych przekonują jedynie czekolady , ale większość odpada przez igłę, która wcale nie jest mała, ale uwierzcie mi, to ukłucie mniej boli niż tą malutką od strzykawki.
U mnie w Jeleniej Górze, z pielęgniarkami zawsze smiechy są, naprawdę miłe babki. Znają mnie dobrze więc co tam Oddawanie trwa parę minut i idę sobie na kawkę do nich jak mały ruch jest czy coś Fajna sprawa, czasem dowiem się coś istotnego medycznie czy jakieś tam ciekawostki związane z krwią. Po 3 oddaniach można wyrobić sobie dowód krwi, co jest dobrym rozwiązaniem oszczędzającym czas gdy stanie się jakieś nieszczęście, zamiast badać krew mogą z dowodu od razu sprawdzić i szybciej podadzą ją. No ale to na tyle opowieści, jak ktoś ma pytania co i jak chętnie odpowiem
No ale naprawdę ludzie, nie ma się czego bać, a nawet jeśli to chyba dobrym treningiem osobowości będzie przemóc się i pójść tam, z myślą - pomagam komuś

Bestiarium