View Single Post
  #2 (permalink)  
stare 16-08-2010, 15:57
ptero80 ptero80 jest nieaktywny
Banned

Reputacja: 4211
ptero80 has a reputation beyond reputeptero80 has a reputation beyond reputeptero80 has a reputation beyond reputeptero80 has a reputation beyond reputeptero80 has a reputation beyond reputeptero80 has a reputation beyond reputeptero80 has a reputation beyond reputeptero80 has a reputation beyond reputeptero80 has a reputation beyond reputeptero80 has a reputation beyond reputeptero80 has a reputation beyond repute
ptero80 has a reputation beyond reputeptero80 has a reputation beyond reputeptero80 has a reputation beyond reputeptero80 has a reputation beyond reputeptero80 has a reputation beyond reputeptero80 has a reputation beyond reputeptero80 has a reputation beyond reputeptero80 has a reputation beyond reputeptero80 has a reputation beyond reputeptero80 has a reputation beyond reputeptero80 has a reputation beyond repute
Domyślnie

Zisk mam taka małą sugestię aby wszystko miała ręce i nogi.
Jeśli mamy tylu użytkowników , to kwesta opłat 5 zł co trzy miesiące za konto nie była by katastrofą.
Ja osobiście jestem w stanie a przede wszystkim gotów , bo HCfor jest tego wart a 5zł to nie pieniądz.
Odpowiedź z Cytatem

Bestiarium