Temat: VIDEO Poród prawidłowy
View Single Post
stare 06-10-2010, 07:56
maja maja jest nieaktywny
Zniewolona...

Reputacja: 37211
maja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond repute
maja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond reputemaja has a reputation beyond repute
Domyślnie

Od rozmiarów dziecka w pewnym sensie też,ale głównie od "elastyczności" kobiety.Mam znajomą,której nic nie popękało,ani też nacięć nie miała,dziecko wcale też nie było małe z tego co pamiętam .Nie wiem jak ona urodziła Pamiętam jak dzisiaj gdy ona zaszła w ciążę ,a ja zaraz po niej.Jej było to trzecie dziecko,moje pierwsze i tłumaczyła mi jak poród wygląda Wzięła mandarynkę i pomarańczę i mówi -"Ta pomarańcza musi przejść przez tę mandarynkę"
Mnie nacinali,oprócz tego miałam pęknięcia wewnątrz.W sumie to nie bardzo wiem o co ten "krzyk".Nacięli zaszyli i tyle.Żadnych żali nie mam
Zaszywał mnie mój ginekolog.Chciał zrobić,to samodzielnie (często robią to położne) ,aby było ładnie ,jak to powiedział ( z pewnych powodów nie chciał mnie już na nic narażać,ale o tym może kiedyś w innym odcinku).Podczas szycia (którego nie czułam,bo byłam znieczulona) niestety po drodze okazało się że przykleiło mi się kawałek łożyska i trzeba było łyżeczkować-to było bardzo nieprzyjemne.Niby ból prawie nie odczuwalny,ale czułam każdy ruch tym sprzętem,jakby mi ktoś wnętrzności wyrywał.Ale lepiej tak, na bieżąco ,niż później ,po całkowitym zaszyciu.Przy mnie jeszcze ,gdy już leżałam na sali poporodowej zawieźli kobietę na taki zabieg,bo się okazało że coś nie gra i trzeba wyczyścić.No i wiadomo,prucie,czyszczenie i ponowne szycie.Kobieta strasznie się bała,aż zastrzyk jej dali tzw. głupiego jasia.

Co do zgody,to ja nie pamiętam,abym coś takiego podpisywała,ale w tej całej desperacji nerwówce i niecodziennej sytuacji mogłam nawet zrobić to nieświadomie A może kiedyś nie podpisywało się ,nie wiem .

- Równyś duchowi, coś go pojąć zdolny, nie mnie!
- Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wciąż czyni dobro.

---------------------
Argumentów nie należy liczyć, lecz ważyć.
Zanim zaczniesz pisać ,przeczytaj:
Regulamin
Poradnik,jak dodać zdjęcia/filmy/linki
Kosz-To ,czego widzieć nie chcemy
Ważne!
Ta lektura ,pomoże Tobie uniknąć przykrych niespodzianek-Warto się z nią zapoznać.

Klip reklamowy HCfor.pl
HCfor.pl na Facebook
Odpowiedź z Cytatem