View Single Post
  #5 (permalink)  
stare 21-01-2011, 21:50
ireneusz35 ireneusz35 jest nieaktywny
Senior Member

Reputacja: 5587
ireneusz35 has a reputation beyond reputeireneusz35 has a reputation beyond reputeireneusz35 has a reputation beyond reputeireneusz35 has a reputation beyond reputeireneusz35 has a reputation beyond reputeireneusz35 has a reputation beyond reputeireneusz35 has a reputation beyond reputeireneusz35 has a reputation beyond reputeireneusz35 has a reputation beyond reputeireneusz35 has a reputation beyond reputeireneusz35 has a reputation beyond repute
ireneusz35 has a reputation beyond reputeireneusz35 has a reputation beyond reputeireneusz35 has a reputation beyond reputeireneusz35 has a reputation beyond reputeireneusz35 has a reputation beyond reputeireneusz35 has a reputation beyond reputeireneusz35 has a reputation beyond reputeireneusz35 has a reputation beyond reputeireneusz35 has a reputation beyond reputeireneusz35 has a reputation beyond reputeireneusz35 has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
Napisał EVPmaker Zobacz post
Skąd się wzięłam?No jakoś tak przypadkiem ale przyznam że całe życie szukałam forum z takimi zdjęciami jakie tutaj znalazłam.Nie żebym była jakaś sfixowana.Pociąga mnie to czego nie można zobaczyć na codzień.A tak w życiu?Jestem zwykłą żoną,matką dwójki dzieciaczków i właścicielką szalonego bulteriera!!!Pozdrawiam!

no teraz lepiej już przynajmniej wiemy,że mamy doczynienia z matką i właścicielką psa hehehe witaj ponownie

Bestiarium