View Single Post
  #4 (permalink)  
stare 06-04-2011, 07:01
mama-i-tata mama-i-tata jest nieaktywny
Stały Czytelnik

Reputacja: 1506
mama-i-tata has a brilliant futuremama-i-tata has a brilliant futuremama-i-tata has a brilliant futuremama-i-tata has a brilliant futuremama-i-tata has a brilliant futuremama-i-tata has a brilliant futuremama-i-tata has a brilliant futuremama-i-tata has a brilliant futuremama-i-tata has a brilliant futuremama-i-tata has a brilliant futuremama-i-tata has a brilliant future
mama-i-tata has a brilliant futuremama-i-tata has a brilliant futuremama-i-tata has a brilliant futuremama-i-tata has a brilliant futuremama-i-tata has a brilliant futuremama-i-tata has a brilliant futuremama-i-tata has a brilliant futuremama-i-tata has a brilliant futuremama-i-tata has a brilliant futuremama-i-tata has a brilliant futuremama-i-tata has a brilliant future
Domyślnie

"zwłaszcza zagwarantowanego w art 47 konstytucji RP prawa do ochrony prawnej życia prywatnego oraz do decydowania o swoim życiu osobistym"

Ja się zastanawiam jak ten art.47 ma się do narzucania przez władzę tego co nam wolno robić ze sobą. Ja rozumiem wsadzanie handlarzy, ale od postępowania dotyczącego mnie i mojego ciała won.
Odpowiedź z Cytatem

Bestiarium