Katastrofy, egzekucje, mutacje, śmiertelne wypadki, perwersje - forum bez tabu - HcFor

Katastrofy, egzekucje, mutacje, śmiertelne wypadki, perwersje - forum bez tabu - HcFor (https://hcfor.pl/)
-   Ciekawe Artykuły i Materiały Video (https://hcfor.pl/ciekawe-artyku-y-i-materia-y-video/)
-   -   Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? (https://hcfor.pl/ciekawe-artyku-y-i-materia-y-video/34023-co-grozi-dzieciom-wychowanym-przez-homoseksualist-w.html)

sativas 29-06-2015 21:22

Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów?
 
Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? Miażdżący raport amerykańskiego socjologa

Amerykański naukowiec prof. Mark Regnerus, który niedawno wykazał w swoich badaniach, że dzieci z tradycyjnych rodzin są znacznie szczęśliwsze i zdrowsze niż te wychowane przez pary jednopłciowe, stał się obiektem ataków ze strony środowisk homoseksualnych.

Cytat:

Jeden z niezadowolonych z wyników prac badawczych, stawiających w niepochlebnym świetle homozwiązki, zakwestionował na swoim blogu rzetelność naukowej pracy socjologa. To wystarczyło, że sprawą zajęła się specjalna komisja Uniwersytetu Texas w Austin, gdzie uczony jest zatrudniony. Szybko okazało się, że zarzuty pod adresem naukowca są całkowicie bezzasadne, a metodyka przeprowadzonych badań jest bez zarzutu.

David Hacker z chrześcijańskiej organizacji Alliance Defense Fund (ADF) uważa, że cała sprawa uwłacza godności profesora, który musiał kilkakrotnie stawić się przed komisją i oddać zawartość swego komputera do sprawdzenia. Jednak, jak zauważa prawnik, są to coraz częstsze sytuacje w USA.
więcej:
Kod:

http://wpolityce.pl/polityka/140087-co-grozi-dzieciom-wychowanym-przez-homoseksualistow-miazdzacy-raport-amerykanskiego-socjologa

Ush 30-06-2015 05:02

> Miażdżący
uu groźnie xD

Czy jest jakaś niepisana zasada, że w każdym artykule skrajnej konserwatywnej prawicy musi być zdjęcie z imprez LGBT? Najlepiej wkleić jakiegoś fantoma i wmawiać ludziom, że to jest typowy gej. Przez to ludzie serio myślą, że wszyscy tak wyglądają na co dzień, mimo że mamy 2015. Szczególnie podatne na to są dzieci i ludzie korzystający częściej z TV niż z Internetu.

Przestałem czytać jak zaczęły się %. Bo niby jak one mają odzwierciedlać rzeczywistość? Sieczka umysłowa typu: dzieci w rodzinach homo są o 10% szczęśliwsze, a w rodzinach hetero o 14% weselsze XD Serio nie macie gorszych problemów?

Mam nadzieję, że po zaaplikowaniu sobie dziennej dawki konserwatyzmu bierzecie dla równowagi trochę normalności chociażby z takich stron jak
Kod:

http://queer.pl/
:- D

sativas 30-06-2015 09:18

Cytat:

Napisał Ush (Post 167638)
skrajnej konserwatywnej prawicy

Nie wrzucaj prawicy do szuflady katolictfa i konserwy.

Akeretta 01-07-2015 10:17

Cytat:

Napisał Ush (Post 167638)
Najlepiej wkleić jakiegoś fantoma i wmawiać ludziom, że to jest typowy gej. Przez to ludzie serio myślą, że wszyscy tak wyglądają na co dzień, mimo że mamy 2015. Szczególnie podatne na to są dzieci i ludzie korzystający częściej z TV niż z Internetu.

Myślę, że "typowy gej" jest przeciwny wszelkim paradom pokraczności, właśnie dlatego by ludzie nie patrzyli na nich jak na ... hm... obsceniczne pokraki?

swiezakk 01-07-2015 21:55

Amerykański naukowiec prof. Mark Regnerus - Ameryki nie odkrył, ba nawet, moim zdaniem potwierdził oczywistą oczywistość dla ludzi którzy mają zdrowy rozsądek zakotwiczony w uniwersalnych fundamentach zdrowego społeczeństwa, społeczeństwa które chroni rodzinę (tę tworzoną przez mężczyzne i kobietę) jako podstawową jego jednostkę.
Cóż ale w dzisiejszych czasach, doszlo do tego że nawet oczywistość trzeba naukowo potwierdzać, gdy zewsząd leje się kłamstwo.

sativas 25-02-2017 09:04

"KRZYWDZICIE DZIECI!" CÓRKA LESBIJEK UJAWNIA BRUTALNĄ PRAWDĘ O WYCHOWYWANIU DZIECI PRZEZ PARY HOMOSEKSUALNE!

Hether Barwick - ujawnia brutalną prawdę o parach homoseksualnych wychowujących dzieci i niebywałej propagandzie środowisk LGBT.

Cytat:

Heather Barwick, która od drugiego roku życia była wychowywana przez lesbijki, pisze list otwarty do środowisk LGBT. Mówi wprost, że dzieci w związkach homoseksualnych cierpią. Wspomina, że sama będąc małą dziewczynką, potrzebowała ojca.

Kobieta postanowiła napisać list otwarty, w którym ujawnia całą brutalną prawdę. Media na całym świecie nagłaśniają sprawę. O liście pisały Daily Telegraph i CNSNews.com. U nas list Heather Barwick w języku polskim:

Drodzy członkowie LGBT – Ranicie Wasze dzieci!

Kochałam partnerkę mojej mamy, ale ona nigdy nie mogła zastąpić mi utraconego taty. Członkowie społeczności LGBT – jestem Waszą córką. Moja mama wychowała mnie ze swoją partnerką na przełomie lat 80-tych i 90-tych. Z moim ojcem żyła jako małżeństwo przez dość krótki czas.

Przed wyjściem za mąż była świadoma swojej orientacji, ale czasy były inne. Tak znalazłam się w miejscu, w którym jestem. Możecie sobie wyobrazić, że była to szalenie skomplikowana sytuacja. Odeszła od taty, gdy miałam 2 lub 3 lata, aby dać sobie szansę na szczęśliwe życie z kimś, kogo naprawdę kochała – z kobietą. Mój ojciec nie był świetnym facetem, ani raz po rozstaniu nie pofatygował się, aby nas odwiedzić. Kojarzycie książkę „Heather ma dwie mamy”? (Popularna w USA książka dla dzieci z 1989 roku, traktująca przychylnie o rodzinie opartej na relacji homoseksualnej – przyp. red.). To było moje życie. Moja mama, jej partnerka i ja żyłyśmy sobie w przytulnym małym podmiejskim domku. W miłej, życzliwej i tolerancyjnej okolicy. Partnerka mamy traktowała mnie jak własną córkę. Z dobrodziejstwem inwentarza przyjęłam też jej znajomych gejów i lesbijki.

A może to oni przyjęli mnie? Tak czy owak, wciąż czuję, że homoseksualiści to moi przyjaciele. Nauczyłam się od Was ogromnie dużo. Pokazaliście mi jak być odważnym, gdy jest ciężko. Nauczyliście mnie empatii i słuchania innych. Nauczyliście mnie tańczyć! Daliście mi przykład, że nie wolno się bać inności, i że trzeba twardo stać przy swoim, chociażby stało się samotnie. Decydując się na ten list wychodzę z ukrycia – chcę powiedzieć, że nie popieram małżeństw homoseksualnych. Ale z powodów, o których być może nie myślicie. Dzieci potrzebują mamy i taty To nie dlatego, że jesteście homoseksualistami. Kocham Was.

Moim powodem jest natura jednopłciowych związków. Dorastając, mając nawet 20 lat, wspierałam i lobbowałam na rzecz małżeństw gejów i lesbijek. A tylko coraz dłuższy czas od końca mojego dzieciństwa pozwolił mi na nabranie dystansu do tych doświadczeń oraz na spokojną refleksję nad długofalowymi skutkami jednopłciowego rodzicielstwa. Dopiero teraz, gdy doświadczam wzajemną miłość moich dzieci i ich ojca, doceniam piękno i mądrość tradycyjnej rodziny. Małżeństwo homoseksualne wstrzymuje dostęp do jednego z rodziców i przekonuje, że nie jest on ważny. Że to wszystko jedno. Ale tak nie jest – wielu z nas, wiele z Waszych dzieci jest okropnie poranionych. Nieobecność ojca stworzyła we mnie wielką pustkę. Dorastałam otoczona przez kobiety twierdzące, że nie chcą lub nie potrzebują mężczyzn. A jednak jako mała dziewczyna każdego dnia pragnęłam taty.

To dziwne i kłopotliwe mieć tak głębokie pragnienie posiadania taty, gdy żyje się w świecie przesyconym negacją podobnych potrzeb. Czasem nienawidziłam ojca, że go nie ma, a czasem nienawidziłam siebie, że go pragnę. Nawet dziś część mnie płacze na wspomnienie o odejściu taty. Nie mówię, że nie możecie być dobrymi rodzicami. Możecie, ja miałam jednych z najlepszych. Nie mówię też, że posiadanie heteroseksualnych rodziców to gwarancja szczęścia. Wiemy, że jest milion sposobów, by rodzina się rozpadła –rozwód, porzucenie, niewierność, wykorzystanie czy śmierć. Ale jak dotychczas nie wymyślono nic lepszego niż rodzina składająca się z dzieci wychowywanych przez oboje rodziców. Dlaczego dzieci par jednopłciowych nie mówią jak jest naprawdę? Małżeństwo homoseksualne nie tylko redefiniuje samo małżeństwo, ale i rodzicielstwo. Promuje i normalizuje strukturę rodzinną bazującą na odmówieniu nam dostępu do czegoś absolutnie fundamentalnego i cennego. Odmawia nam tego czego potrzebujemy i z całego serca pragniemy, przekonując jednocześnie, że nie jest nam to potrzebne, a przyszłość jakoś się ułoży. Ale nie układa się. Jesteśmy poranieni. Dzieci rozwiedzionych rodziców mają prawo powiedzieć: „Mamo, tato, kocham Was, ale Wasz rozwód mnie rozdarł. Zrujnował moją ufność. Wciąż żyję w przekonaniu, że to moja wina. Tak trudno jest żyć w dwóch domach”.

Dzieci adoptowane mają prawo powiedzieć: „Mamo, tato, kocham Was. Ale jest mi trudno. Cierpię na myśl, że nie poznałem moich rodziców. Czuję się zagubiony i tęsknię.” Ale my nie dostaliśmy prawa do takiego głosu. To nie tylko ja, jest nas mnóstwo. Wielu z nas boi się powiedzieć o swoim bólu, ponieważ z jakiegoś powodu nie chcecie słuchać. Gdy mówimy o ranach zadanych nam przez wychowanie homoseksualne, albo nas ignorujecie, albo oskarżacie o nienawiść.

Tu nie chodzi o nienawiść. Przecież wiecie jak to jest, gdy ktoś nakleja Wam etykietkę, która nie ma związku z rzeczywistością tylko po to, aby zamknąć Wam usta. Wiem, że wielu z Was było i jest etykietkowanych. Też widziałam te manifestacje z transparentami w stylu „Bóg gardzi pedziami” czy „AIDS leczy gejostwo”. Byłam tam z Wami! Płakałam i obracałam się ze wściekłą niemocą. Ale to nie ja, to nie my wykrzykiwaliśmy te hasła. Wiem, że to trudne, ale musimy o tym zacząć rozmawiać. Jeśli ktoś potrafi rozmawiać o trudnych rzeczach – jesteśmy to my. Nauczyliście nas tego.
źródło:
Kod:

http://www.wrealu24.pl/4435-krzywdzicie-dzieci-lesbijka-ujawnia-brutalna-prawde-o-wychowywaniu-dzieci-przez-pary-homoseksualne-koniecznie-przeczytaj

jaxon 25-02-2017 18:26

Cokolwiek o tym nie myśleć, to i tak wedle przysłowia o tej "skorupce za młodu" - praw natury do zachowania gatunku na dzień dzisiejszy nie przeskoczą.

Lou 25-02-2017 18:49

Problemem nie jest odmienność, tylko postrzeganie jej przez "ogół". A ten to żyd, tamten to pedał, inny to znowu rudy... Właśnie o to chodzi, nie można być identycznym, bo byśmy w utopii żyli.
Poza tym jak ktoś usłyszy "jesteś taki sam, jak wszyscy..." to się zaraz obraża. O co zatem kaman??
Póki krzywdy drugiemu nie robi, to niech czyni, co mu się podoba.
...chociaż dla niektórych krzywdą jest już samo szczęście bliźniego...

jaxon 26-02-2017 23:52

Cytat:

Napisał Lou (Post 173540)
Problemem nie jest odmienność, tylko postrzeganie jej przez "ogół". A ten to żyd, tamten to pedał, inny to znowu rudy... Właśnie o to chodzi, nie można być identycznym, bo byśmy w utopii żyli.
Poza tym jak ktoś usłyszy "jesteś taki sam, jak wszyscy..." to się zaraz obraża. O co zatem kaman??
Póki krzywdy drugiemu nie robi, to niech czyni, co mu się podoba.
...chociaż dla niektórych krzywdą jest już samo szczęście bliźniego...

Szanuję Twój pogląd @Lou, choć nie do końca się z nim zgadzam. Dlaczego?... Już wyjaśniam:

Człowiek nie tylko po to żyje, by zaspokajać swoje szczęście. Gdyby tak było, to bez reprodukcji zaspokajałby je tylko przez jedno pokolenie i wymarłby cały gatunek.

Homoseksualna para oczywiście też ma prawo do szczęśliwego życia, ale niestety nie ma szans na reprodukcję naturalną, a owoce takiego związku nie byłyby owocem miłości, lecz tylko sztucznego poświęcenia dla zaspokojenia chęci posiadania potomstwa.

W związku heteroseksualnym nie ma takiej konieczności, by w reprodukcję gatunku między dwojgiem szczęśliwych ludzi wtajemniczać osoby trzecie.

I tu można się zastanawiać, czy ta norma jest normalnością. Moim zdaniem tak, bo jesteśmy już na pewno co najmniej 500-nym pokoleniem (nawet nauka jest w stanie to nam udowodnić) po naszych pra...pra...pra...przodkach.

Lou 27-02-2017 17:16

@Jaxon
Jedna rysa na Twoim rozumowaniu - tylko niewielki procent jest homoseksualna. Nie przypuszczam, żeby nagle każdy zapragnął być gejem. Po prostu jakoś tego nie widzę ;)
Większość je kartofle, ale znam takich, co to wolą kaszę. Raczej nie będziemy likwidować plantacji ziemniaków...
Znam też rodziny heteroseksualne, które korzystają z wynalazków diabła - prezerwatyw i tabletek anty.
Tutaj bardziej chodzi i motywację typu "Homo są be, bo są be. Bo tak!"
Nie dajmy się zwariować. Żadne skrajności nie są dobre.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
Bestiarium