Katastrofy, egzekucje, mutacje, śmiertelne wypadki, perwersje - forum bez tabu - HcFor
Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane
Witamy na HCFOR.pl - Forum bez tabu!!!
Zapraszamy do rejestracji, która umożliwi korzystanie z wszystkich funkcji naszego forum.
Zapomniałem hasła


Bestiarium
Wróć   Katastrofy, egzekucje, mutacje, śmiertelne wypadki, perwersje - forum bez tabu - HcFor > Czarny Humor > Śmieszne Texty

Odpowiedz
 
LinkBack Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
  #1 (permalink)  
stare 04-05-2009, 21:44
Avatar Neo07
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Skąd: mam to wiedziec ?
Reputacja: 8222
Neo07 has a reputation beyond reputeNeo07 has a reputation beyond reputeNeo07 has a reputation beyond reputeNeo07 has a reputation beyond reputeNeo07 has a reputation beyond reputeNeo07 has a reputation beyond reputeNeo07 has a reputation beyond reputeNeo07 has a reputation beyond reputeNeo07 has a reputation beyond reputeNeo07 has a reputation beyond reputeNeo07 has a reputation beyond repute
Postów: 910
Neo07 has a reputation beyond reputeNeo07 has a reputation beyond reputeNeo07 has a reputation beyond reputeNeo07 has a reputation beyond reputeNeo07 has a reputation beyond reputeNeo07 has a reputation beyond reputeNeo07 has a reputation beyond reputeNeo07 has a reputation beyond reputeNeo07 has a reputation beyond reputeNeo07 has a reputation beyond reputeNeo07 has a reputation beyond repute
Talking 99 największych absurdów świata

1. Sad w Kansas (USA) nakazał Arturowi Younkinowi (waga:225 kg) schudniecie o 50 kg i zakazał jedzenia więcej niż jednego posiłku dziennie. Skazany stracił z powodu otyłości prace i nie spłacał kredytu. Odchudza się w wiezieniu.
2. W Sacco w Missouri (USA) kobiety nie mogą nosić kapeluszy, które mogłyby przerazić dzieci, osoby wrażliwe i zwierzęta.
3. Każdy Brytyjczyk usiłujący sprzedać np. odkurzacz w miejscu publicznym naraża się na karę ograniczenia wolności (3 miesiące) i 180 funtów (ok. 1250 zł) grzywny.
4. W Tanzanii istnieje limit długości włosów - maksimum 36 cm
5. W Atenach, prowadząc samochód w stroju kąpielowym, ryzykujesz utratę prawa jazdy.
6. W stanie Alabama (USA) zabroniona jest gra w domino w niedziele.
7. Ortodoksyjni rabini z Izraela zabronili wiernym korzystania z Internetu, bo "wodzi ludzi na pokuszenie i prowadzi do grzechu".
8. Kolegium do spraw wykroczeń w Koszlinier nakazało pewnemu mężczyźnie przez miesiąc myć naczynia w restauracji, bo nie zapłacił rachunku za obiad.
9. W Nowej Gwinei zaplata za ślub z "nowa" narzeczona to 240 dolarów, 5 świń i jeden ptak. Dwie świnie, ptak i jedyne 30 "zielonych" wystarcza, aby zapłacić za żonę z odzysku (rozwódkę lub wdowę). Nic nie płaci się za była dwukrotną mężatkę.
10. W miejscowości Fairbanks (Alaska, USA) nie wolno częstować myszy wódką.
11. W Mikronezji (państwo w Oceanii) mężczyznę noszącego krawat zmusza się do zakładania specjalnej obroży.
12. Dziewczęta z Oregonu (USA), które maja poniżej 18 lat, nie mogą pić kawy w miejscach publicznych po godzinie 19:00.
13. W Arkansas (USA) mężczyzna ma prawo bić swoja konkubinie pod warunkiem, ze nie robi to częściej niż raz w tygodniu.
14. W Los Angeles (USA) mąż ma prawo bić żonę pasem, o ile szerokość pasa nie przekracza 3,6 cm No chyba, ze małżonka zgodzi się na ustępstwa.
15. W Tanzanii (Afryka) kategorycznie zakazane jest noszenie spódniczek mini. Kobieta za karę może trafić do wiezienia.
16. Na Alasce (USA) nie wolno budzić niedźwiedzi ze snu zimowego w celu zrobienia im fotografii.
17. Nauczyciele religii w polskich szkołach otrzymali poufny zakaz straszenia dzieci diabłem.
18. W San Francisco (USA) karalne jest mycie samochodów zużytą bielizna.
19. W Seattle (USA) młodym panienkom zakazano siadać na kolanach swoich sympatii w publicznych środkach lokomocji. Złamanie tego zakazu kara wiezienia do pół roku.
20. Amatorzy teatru i kina w Begalu (Indie) pozbawieni są przyjemności oglądania scen pocałunku. Ministerstwo Oświaty twierdzi, ze sceny erotyczne zmiękczają mózg.
21. W Provo (Utah, USA) obowiązuje przepis zabraniający wychodzenia psom z domu po godzinie 19:00.
22. W Polsce mężczyzn z widoczna ułomnością nie przyjmuje się do seminarium duchownego.
23. W Cleveland (Ohio, USA) prawo zakazuje kobietom nosić obuwie ze skory, by mężczyźni nie oglądali ich nóg odbijających się w wypastowanych butach.
24. W miejscowości Tuscon (Arizona, USA) nie wolno kobietom nosić spodni. Mężczyznom nie wolno nosić szelek w Nogalcs (Arizona), a obcisłych spodni w Delaware (Connecticut).
25. Podrywanie kobiety na ulicy w Little Rock (Arkansas, USA) grozi miesiącem wiezienia.
26. W Turcji nietrzeźwych kierowców wywozi się 30 kilometrów od miejsca zamieszkania. Musza włóczyć się do domu piechotą. Pod groźbą kary wiezienia zabrania się im wtedy korzystania z publicznych środków komunikacji.
27. W Maine (USA) zabronione jest słuchanie w niedziela radiowych audycji rozrywkowych.
28. W Wirginii (USA) rytuały kościelne traktowane są z niezwykłą powaga. Jeśli ktoś zostanie przyłapany podczas mszy np na żuciu gumy, zostaje niezwłocznie zelżony przez wynajętych do tego celów pomocników pastora.
29. W Świdnicy w miejscach publicznych nie wolno przeklinać. Za używanie wulgarnych slow straż miejska karze mandatami w wysokości od 5 do 50 zł.
30. W kilku krajach afrykańskich za gwałt grozi pozbawienie gwałciciela męskości. Bez znieczulenia...
31. W Grecji mężczyzna spóźniający się do pracy może usprawiedliwić się, twierdząca, ze kochał się z żoną.
32. Młodzież szwajcarska ma zakaz fotografowania się nago (cala postać). Może natomiast robić to "w częściach". Np. na jednym zdjęciu od pasa w gore, na drugim - od pasa w dol.
33. W Kalifornii (USA) ludziom bez uprawnień myśliwskich zabronione jest stawianie pułapek na myszy.
34. W miejscowości East Lake w Ohio (USA) obowiązuje zakaz kopania zwierząt. Kara za kopniecie np psa to grzywna 25 dolarów i 10 dni wiezienia.
35. W Libii w 1977r. sad, zgodnie z prawem islamskim, skazał na miesiąc wiezienia psa, który pogryzł człowieka.
36. W Chinach znalezienie u kogoś skóry pandy oznacza karę śmierci z klauzulą natychmiastowej wykonywalności.
37. W Teksasie (USA) obowiązuje zakaz uprawiania seksu w samochodach. Policjant, który nakryje parę na gorącym uczynku, zanim zbliży się do "miejsca przestępstwa" ma obowiązek trzykrotnie nacisnąć klakson w radiowozie i odczekać dwie minuty.
38. Biuro polityczne Komunistycznej Partii Kuby wydało zakaz przemawiania dłużej niż godzinę. Zasada nie obowiązuje Fidela Castro ( średni czas przemówienia - 5,5 godziny).
39. Władze Sztokholmu nakazały usunąć z ulic billboardy z wizerunkiem chudej jak szczapa angielskiej modelki Georginii Grenville, bo następczyni tronu szwedzkiego, 20-letnia Victoria, cierpi na bulimie.
40. W Logan Country (Kolorado, USA) karze się wiezieniem za pocałowanie śpiącej kobiety. A w Hariford (Connecticut, USA) zabronione jest całowanie zony w niedziele.
41. Władze libańskiego wiezienia Roumieh zakazały skazanym nudzenia się w celach. Kiedy zaczynają się znudzić, maja głośno śpiewać, a wtedy organizuje się im zajęcia.
42. W Japonii obowiązuje nieformalny zakaz wykorzystywania przez pracownika wszystkich dni urlopu. Wykorzystanie całego urlopu budzi zgorszenie.
43. Na Florydzie (USA) niezamężne kobiety pójdą do wiezienia, jeśli będą skakać na spadochronie w niedziele.
44. W Tanzanii (Afryka) pan młody składając przysięgę małżeńską, pod groźbą kary wiezienia musi powtarzać za urzędnikiem następujące słowa: „Niech się wykrwawcie, niech mnie piorun roztrzaska, nich mnie zeżre krokodyl, niech ogłuchnę i oślepnę, niech stanę się żebrakiem, jeśli oszukam lub opuszczę żonę".
45. Właściciele domów publicznych w Tajlandii zakazali prostytutka otwierania butelek pochwa. Sztuczka ta coraz częściej kończy się zranieniami. Zwolnienia lekarskie z tego powodu nie są honorowane.
46. W Oxfordzie (Wielka Brytania) wszystkie kobiety powyżej 16 roku życia objęte są zakazem obnażania się przed obiektywem aparatu fotograficznego, jeśli fotografem jest mężczyzna.
47. Po kolejnym napadzie pijanych słoni na wioskę Pradzapatibosi w stanie Assam (Indie), władzę wprowadziły zakaz produkcji piwa z ryżu w lasach. Słonie natrafiwszy na leśne browary z lubością się opijały.
48. Angielska poetka, Donna McLean, przestraszona osiągnięciami w dziedzinie klonowania postanowiła, ze nie pozwoli, żeby ktoś ja kiedyś sklonował i zastrzegła swój kod genetyczny w urzędzie patentowym.
49. Gubernator Tokio nakazał mieszkańcom miasta jedzenie mięsa wron, bo jest ich w stolicy za dużo. Włączenie wroniny do menu tokijczyków pozwoli zmniejszyć stada tych ptaków, co najmniej o dziewięć trzecie.
50. W prowincji Ottawa (Kanada) trzynastu Indian wystąpiło do władz o wydanie zakazu płacenia za skalpy. Od 1756 r. obowiązuje tam, bowiem rozporządzenie królewskiego gubernatora brytyjskiego Williama Lawrence'a zachęcające w ten sposób do skalpowania tubylców.
51. W miejscowości Saratosa (Floryda, USA) zakazane jest śpiewanie w slipkach.
52. W stanie Illinois (USA) kategorycznie zabronione jest wchodzenie do gmachu opery z pluszowym misiem.
53. W Arabii Saudyjskiej nie wolno nosić krzyża na szyi, ani przechowywać w domu Biblii.
54. Synod Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej domaga się zakazu stosowania nowej identyfikacji podatkowej. Hierarchowie stwierdzili, ze w kody kreskowe wpleciono znaki przypominające szóstki, a to jest symbol antychrysta (słynne 666).
55. Egipski parlament postanowił, że kobieta będzie mogła skarżyć do sądu męża, który nie pozwoli jej podróżować.
56. W Tunezji kobiety, Tuaregów (pustynni koczownicy) nie mogą patrzeć na obcych mężczyzn.
57. Radni warszawskiej gminy Centrum przyjęli uchwale o zakazie sprzedaży alkoholu powyżej 4,5 procent w budynkach zajmowanych przez Sejm i Senat.
58. Szkoci domagają się wolnego od pracy poniedziałku. "British Medical Journal" opublikował wyniki badan, z których wynika, że większość mężczyzn umiera w poniedziałek.
59. Król Tajlandii, Bhumibol Adyulyadej, wydal służbie zakaz dotykania dłonią szklanek, z których korzysta królewska rodzina.
60. W Cuernee (Illinois, USA) kobieta ważąca ponad 100 kg nie ma prawa jeździć konno w podkoszulku.
61. Anwar Ibrahim, szef resortu finansów Malezji, wydal zakaz hodowania kwiatów w doniczkach. Minister nakazuje obywatelom uprawiać w doniczkach warzywa.
62. W stanie Indiana (USA) małpom nie wolno palić papierosów.
63. W mieście Lepczyce (Białoruś) obowiązuje zakaz sprzedaży jajek. Jajka można nabyć wyłącznie w aptece, na receptę lekarska.
64. W Polsce zakazane jest noszenie przy sobie przedmiotów, w których ukryte jest ostrze (np. buty z wysuwającymi się kolcami lub laski ze szpikulcem). Zakaz nic nie mówi o tasakach lub półmetrowych nożach kucharskich.
65. W mieście Gary (Indiana, USA) obowiązuje zakaz chodzenia do teatru przed godzina szesnasta po zjedzeniu czosnku.
66. W Waszyngtonie (USA) absolutnie zakazany jest seks z dziewica.
67. Prawo kanoniczne zakazuje udzielania ślubów poza murami świątyni, z wyjątkiem domu lub szpitala. Ostatnio władze kościelne odmówiły udzielania ślubów w samolocie, łodzi podwodnej i basenie.
68. W Iranie zakazane jest obejmowanie się par na ulicy i publiczne całowanie. Najniższą kara za te przewinienia jest 35 batów.
69. Także w Iranie, w toalecie nie można korzystać z gazety. W gazecie może, bowiem znajdować się zdjęcie imama albo święte słowo.
70. W mieście Wichita (Kansas, USA) pobicie teściowej nie może być powodem rozwodu.
71. Na Kubie, pod groźbą utraty auta, nie wolno wozić prywatnym samochodem nikogo oprócz najbliższej rodziny.
72. Na Spitsbergenie (wyspa norweska na Morzu Arktycznym) obowiązuje absolutny zakaz picia alkoholu.
73.Na Alasce (USA) prawo zabrania rozmawiania z niedźwiedziem.
74. W stanie Kentucky (USA) poślubienie po raz czwarty tej samej osoby grozi wiezieniem.
75. W Waterwille (Maine, USA) zakazane jest publiczne wycieranie nosa.
76. Adiutant oficera angielskiej Gwardii Jej Wysokości Kroplowej Elżbiety II ma zakaz przyglądania się małżonce przełożonego.
77. Ustawa o języku polskim przewiduje 30 dni aresztu za posługiwanie się językiem obcym w nazewnictwie towarów, reklamie, instrukcjach obsługi.
78. Według przepisów Międzynarodowej Federacji Bokserskiej w ringu nie mogą występować brodaci zawodnicy.
79. W Oklahomie (USA) obowiązuje zakaz rzucania czarów na nauczycieli przez uczniów.
80. Psy z New Jersey (USA) nie mogą szczekać od 8 wieczorem do 8 rano.
81. W Oklahomie (USA) niezbędne jest specjalne pozwolenie burmistrza na kopulacje psów. W tym samym stanie, za strojenie niestosownych min do psa, płaci się grzywną w wysokości 220 dolarów.
82. Prawo amerykańskie zabrania czynić wybory prezydenckie przedmiotem zakładów bukmacherskich. Amerykanie przez Internet robią zakłady w Europie.
83. Władze Rumunii wydały zakaz wjazdu na swoje terytorium brudnym samochodom.
84. W Pekinie (Chiny) w wielu barach obowiązuje zakaz wstępu brzydkim kobietom.
85. W wielu miastach i wioskach Afganistanu mężczyźni bez bród nie maja prawa do pracy i żadnych usług. Urzędnicy państwowi musza ponadto w czasie pracy nosić turbany.
86. Polski strażnik nie może mieć wąsów. Rozporządzenie MSWiA głosi: " osoby noszące brody i bokobrody oraz długie włosy i wąsy, a także nie przestrzegające bieżącego golenia zarostu twarzy nie mogą brać udziału w działaniach ratowniczych".
87. W Turcji kandydat na studenta musi być ogolony. Na studia nie są przyjmowani także kandydatki w chustach na głowach.
88. W waszyngtońskim metrze (USA) obowiązuje zakaz jedzenia i picia.
89. Prawo kościoła rzymsko-katolickiego zakazuje homoseksualistom malowania świętych obrazów.
90. W stanie Minnesota (USA) kobieta, która przebierze się za świętego Mikołaja może trafić do wiezienia na 30 dni.
91. Fanklub viagry w Sydney (Australia) domaga się wprowadzenia zakazu stosowania tego leku do innych celów. Okazuje się, ze australijskie gospodynie dodają niebieskie tabletki do wody w wazonach, co ona tydzień przedłuża żywot ciętych kwiatów.
92. Zdaniem polskich duchownych oglądanie filmu pt. "Ksiądz" (historia duszpasterza-homoseksualisty) jest ciężkim grzechem.
93. W Polsce nadal obowiązuje zakaz fotografowania dworców kolejowych.
94. W Haletrophe (Maryland, USA) podlega sankcji prawnej publiczne całowanie się dłużej niż przez sekundę.
95. W Libanie obowiązuje zakaz tracenia dziewictwa przed ślubem. Jeśli mąż udowodni, ze oblubienica nie była dziewica, ma prawo odesłać ja z powrotem do rodziców.
96. W tym samym Libanie zakazano dokonywanie zabiegów kosmetycznych, które przed ślubem "przywracają" dawno utracone dziewictwo.
97. Rzecznicy praw zwierząt domagają się od rządu Szwajcarii wprowadzenia zakazu eksportu psów do krajów azjatyckich. Zakaz ma uchronić słynne bernardyny przed zjedzeniem.
98. Indianki z plemienia Yanomami ( żyją w Wenezueli i Brazylii) od dwóch lat maja zakaz rodzenia dziewczynek. Za urodzenie dziecka płci żeńskiej grozi publiczna chłosta.
99. Władze filipińskie zakazały latania samolotami pasażerskimi spadochroniarzom. Zakaz wprowadzono po tym, jak jeden ze skoczków chciał uprowadzić samolot, grożąc pilotowi granatem, po czym zabrał pasażerom pieniądze oraz kosztowności i wyskoczył z samolotu.
Odpowiedź z Cytatem
  #1.5
Kontekstowy

Avatar Pani Kontekstowa
 
Avatar
Skąd: HCFOR
Wiek: 28
Postów: 760
99 największych absurdów świata

loading...
 
  #2 (permalink)  
stare 14-04-2010, 14:18
Avatar ALTON
Stały Czytelnik
 
Zarejestrowany: May 2009
Skąd: Chorzów
Reputacja: 259
ALTON is a jewel in the roughALTON is a jewel in the roughALTON is a jewel in the rough
Postów: 216
ALTON is a jewel in the roughALTON is a jewel in the roughALTON is a jewel in the rough
Domyślnie

36. W Chinach znalezienie u kogoś skóry pandy oznacza kare śmierci z klauzula natychmiastowej wykonywalności.

Ta kara powinna tyczyć całego świata i wszystkich zwierząt za bestialstwo wobec nich.
Odpowiedź z Cytatem
  #3 (permalink)  
stare 17-04-2010, 09:34
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Reputacja: 14862
jaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond repute
Postów: 841
jaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond repute
Domyślnie

część tych absurdów wcale nie jest absurdalna a nawet dosyć przemyslane są niektóre z tych przepisów, inne wynikają tylko z różnic kulturowych i też nie są absurdalne(były by takie gdyby próbowano je wprowadzić np w naszym kraju). Inne są rzeczywiście idiotyczne, głównie te z USA.

Cytat:
Napisał ALTON Zobacz post
36. W Chinach znalezienie u kogoś skóry pandy oznacza kare śmierci z klauzula natychmiastowej wykonywalności.

Ta kara powinna tyczyć całego świata i wszystkich zwierząt za bestialstwo wobec nich.
Na szczęście Ty nie stanowisz prawa
Odpowiedź z Cytatem
  #4 (permalink)  
stare 17-04-2010, 18:54
Avatar ALTON
Stały Czytelnik
 
Zarejestrowany: May 2009
Skąd: Chorzów
Reputacja: 259
ALTON is a jewel in the roughALTON is a jewel in the roughALTON is a jewel in the rough
Postów: 216
ALTON is a jewel in the roughALTON is a jewel in the roughALTON is a jewel in the rough
Domyślnie

jaimuzu owszem. Gdybym stanowił to sporo ludzi by zeszło z tego świata.
Odpowiedź z Cytatem
  #5 (permalink)  
stare 18-04-2010, 00:15
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Reputacja: 14862
jaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond repute
Postów: 841
jaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond repute
Domyślnie

pewnie wszyscy co jedza mieso by dyndali
ciekawe czy zwierzeta za zabijanie zwierzat tez bys zabijal
Odpowiedź z Cytatem
  #6 (permalink)  
stare 18-04-2010, 09:30
Avatar VomitGrinder
Stały Czytelnik
 
Zarejestrowany: May 2009
Reputacja: 208
VomitGrinder has a spectacular aura aboutVomitGrinder has a spectacular aura aboutVomitGrinder has a spectacular aura about
Postów: 202
VomitGrinder has a spectacular aura aboutVomitGrinder has a spectacular aura aboutVomitGrinder has a spectacular aura about
Domyślnie

Cytat:
Napisał jaimuzu Zobacz post
pewnie wszyscy co jedza mieso by dyndali
ciekawe czy zwierzeta za zabijanie zwierzat tez bys zabijal
Ja sie z Altonem zgadzam, ale takie prawo bym chciał, żeby obejmowało tylko skóry. Zabijanie dla jedzenia nie uważam za "złe", lecz tylko takie, gdzie wykorzystuje się skórę zwierząt.
__________________
Świadomość własnej bezużyteczności dostrzegą tylko ofiary [Frontside]
Odpowiedź z Cytatem
  #7 (permalink)  
stare 18-04-2010, 11:51
Avatar ALTON
Stały Czytelnik
 
Zarejestrowany: May 2009
Skąd: Chorzów
Reputacja: 259
ALTON is a jewel in the roughALTON is a jewel in the roughALTON is a jewel in the rough
Postów: 216
ALTON is a jewel in the roughALTON is a jewel in the roughALTON is a jewel in the rough
Domyślnie

jaimuzu widać masz za mało wyobraźni, żeby zrozumieć co miałem na myśli. VomitGrinder jak widać zrozumiał doskonale. Głodzenie, wyrzucanie z okien, wyrzucanie do rzek.. katowanie, zabijanie dla przyjemności psa, kota, krowę, konia i innych zwierząt które na to nie zasłużyły było by nagradzane kulą. Nie dość, że ozdrowi to społeczność z chorych umysłowo ludzi, to zmniejszy populację i będzie się żyło .. luźniej.

Ostatnio edytowane przez ALTON : 18-04-2010 - 11:53
Odpowiedź z Cytatem
  #8 (permalink)  
stare 18-04-2010, 12:24
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Reputacja: 14862
jaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond repute
Postów: 841
jaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond repute
Domyślnie

Ja sobie nie wyobrażam świata bez butów ze skóry, wszystko inne jest dla mojej stopy złe.
Oczywiście za maltretowanie itd powinno sie karać ale nie popadajcie w skrajności
Odpowiedź z Cytatem
  #9 (permalink)  
stare 19-04-2010, 07:02
Avatar VomitGrinder
Stały Czytelnik
 
Zarejestrowany: May 2009
Reputacja: 208
VomitGrinder has a spectacular aura aboutVomitGrinder has a spectacular aura aboutVomitGrinder has a spectacular aura about
Postów: 202
VomitGrinder has a spectacular aura aboutVomitGrinder has a spectacular aura aboutVomitGrinder has a spectacular aura about
Domyślnie

Cytat:
Napisał jaimuzu Zobacz post
Ja sobie nie wyobrażam świata bez butów ze skóry, wszystko inne jest dla mojej stopy złe.
Oczywiście za maltretowanie itd powinno sie karać ale nie popadajcie w skrajności
Też posiadam rzeczy, ze skóry, nie wiele, ale zawsze. Są jednak metody humanitarne zabjania, takie, że zwierzęta cierpieć nie muszą i mogą umrzeć szybko i bezboleśnie. Tak przynajmniej słyszałem, ale widać ludzie zajmujący się tym są zbyt leniwi lub mają chorą satysfakcje z torturowania istot, które nie mogą się obronić bronią ani użyć tak dużej siły, jak człowiek.
__________________
Świadomość własnej bezużyteczności dostrzegą tylko ofiary [Frontside]
Odpowiedź z Cytatem
  #10 (permalink)  
stare 19-04-2010, 16:08
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Reputacja: 14862
jaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond repute
Postów: 841
jaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond reputejaimuzu has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
Napisał VomitGrinder Zobacz post
Też posiadam rzeczy, ze skóry, nie wiele, ale zawsze. Są jednak metody humanitarne zabjania, takie, że zwierzęta cierpieć nie muszą i mogą umrzeć szybko i bezboleśnie. Tak przynajmniej słyszałem, ale widać ludzie zajmujący się tym są zbyt leniwi lub mają chorą satysfakcje z torturowania istot, które nie mogą się obronić bronią ani użyć tak dużej siły, jak człowiek.

To albo zgadzasz sie z ALTONem że powinno sie ludzi karać śmiercią za posiadanie w domu skóry jakiegokolwiek zwierzęcia(w takim razie wykonaj kare na sobie, bo naprawe świata sie powinno zaczynać od siebie w koncu) albo sie z tym nie zgadzasz
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
będą, była, człowieka, gore, jak, jazdy, jeden, kobieta, które, musi, nich, odkurzacz, pomoc, przez, ptak, roku, samochód, sejm, skóry, stanie, słowa, toalecie, zwierzęta, zwierząt, śmierci


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane Wyszukiwanie
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony
Trackbacks are włączony
Pingbacks are włączony
Refbacks are włączony

Skocz do Forum


Bestiarium